Představení našeho obchůdku

Tyto stránky vznikly jako moderní způsob komunikace a informování veřejnosti o novinkách, zajímavostech a nápadech, které bychom vám rádi předali či nabídli.

Vše začalo otevřením obchůdku "To pravé z HANÉ i odjinud" v Olomouci na ulici Úzká 2 blízko Horního náměstí. Naleznete zde spousty regionálních a farmářských výrobků, které vyrábějí lidé z našeho okolí, mnohdy i naši kamarádi a znamí. Naleznete zde ale i zajímavosti a pochutiny z celého světa.

Tyto internetové stránky byly vytvořeny za účelem zlepšování našich služeb a prezentování věcí, které můžete naleznout zde na našich stránkách a nebo osobně v našem obchodě, kde je možné si výrobky "osahat", něco se o nich dozvědět a samozřejmě je i zakoupit.

Složení našeho sdružení:

Ing. Svatava Bukvová - velmi chytrá a hodná osoba, která žije pro čínskou medicínu a vaření a objevování zdravých jídel. Vystudovala masérskou školu Mgr. Romana Šimáčka obor tradiční čínské medicíny pod vedením MUDr. Doris Danielové.  Také například peče vánočky ze špaldové mouky bez cukru s medem - vánočka Magdaléna

Monika Blažková - vždy plná energie a pozitivně naladěná žena, která stojí za zrodem našeho obchůdku "To pravé z HANÉ i odjinud"

Tomáš Bukva - syn, kamarád i kolega, který se stará zejména o chod stránek, doplňování informací a jako všechny z nás i Tomáše velmi baví předávat zkušenosti a znalosti v našem obchůdku

 

"Z každého nákupu peníze zpět!" Náš obchůdek je partnerskou společností sítě věrnostního programu Lyoness. Pro více informací nás kontaktujte.