MLÉKÁRNY - Naleznete u nás širokou škálu mléčných prodůktů:

 

Miltra - Díky mléku z vlastního chovu krav, které se pasou v přírodě Beskyd a Orlických hor, firma Miltra vyrábí jedny z nejkvalitnějších mléčných výrobků. Mléko, smetana, tvaroh, fitness krém,...

 a další...

Farma Zdeňka 

 Rodinná farma hospodaří od roku 1992. V současné době obhospodařuje cca 150 ha, živočišná výroba tvotří 130 kusů hovězího dobytka, z toho 90 kusů krav Holštýnského plemene. Prvotním cílem rodinné farmy je produkce vysoce kvalitního mléka. V únoru roku 2011 zrealizovali projekt z názvem: „Zdraví, sílu najdeš v sýru!“. Výsledkem tohoto projektu je výstavba nové Malé mlékárny, kde zpracují více než 2 000 litrů mléka týdně. Mezi hlavní výrobky této malé mlékárny patří čerstvý domácí tvaroh, sýry měkké – smetanové, sýry polotvrdé ale také domácí máslo, kyška nebo podmáslí. Sýry vyrábí buďto úplně čisté – tedy bez koření nebo s kořením, např. bylinky, paprika s česnekem, pažitka s česnekem s pepřem, s italským chilli kořením, s provensálským kořením.

Tento tvaroh je pro všechny mlsné jazýčky a má všestranné použití. Uděláte si z něj výbornou domácí pomazánku, posypete jej na těstoviny, ideální je do koláčků i pecáků a o ovocných knedlíkách ani nemluvě. Tvaroh je vhodný pro všechny věkové kategorie, ideální je našlehaný např. s cukrem a vajíčkem pro děti.
Polotvrdé sýry jsou déle zrající, vhodné jak k vínu, tak na nastrouhání nebo zapečení s toasty nebo vejcem.
Čerstvé měkké sýry jsou vhodné k každodenní snídani, svačince či večeři.

U nás můžete zakoupit: 

Čerstvý bílý sýr čistý, s pepřem, s cibulí, s paprikou a česnekem, s asádo kořením, s pažitkou a česnekem, s chilli kořením, s bylinkami:

 

Čerstvý bílý sýr nakládaný v koření (maďarské), čerstvý bílý sýr DUO srdce paprika a bylinky, bylinky a chilli, paprika a pažitka: 

 

 

Porubský polotvrdý Mls čistý, s olivami, s provensálským kořením, kořeněný

Čerstvé máslo, plnotučné mléko, Porubáček, podmáslí, zákys, zákys s příchutí jahoda nebo meruňka, farmářský jogurt, čerstvý tvaroh:

 


Mléčné výrobky

V této kategorii nejsou žádné produkty.