Dárkové balíčky z našeho sortimentu

1.Dárkový balíček FRANKO

·         Dárkové balení v hodnotě 350 Kč obsahuje mletou kávu CARIAMANGU, tato 100 % arabica je pěstována v provincii de Loja, v roce 2007 a 2008 se umístila v soutěži „zlatý šálek“ na 2. místě a v roce 2005 na 1. místě regionální soutěže „nejlepší šálek kávy z jihu Ekvádoru“.

·         Dále balíček obsahuje tři druhy čokolád FRANKO (mléčnou 40 %, 51% a bílou 35%) z Čokoládovny Troubelice, která dováží a zpracovává kakaové produkty z Ekvádoru.

2.Dárkový balíček MANKA

·         Tento dárkový balíček v hodnotě 238 Kč obsahuje dva druhy ochucených řepkových olejů MANKA z Českého Ráje. MANKA olej na ryby je vhodný nejen k přípravě ryb, ale kombinace bylinek dodá tu správnou chuť také krůtímu či kuřecímu masu, vaječným i zeleninovým pokrmům. MANKA olej speciál se zase hodí na přípravu vepřového, hovězího, skopového, králičího i na zvěřinu.

·         Dárkový balíček obsahuje navíc dvě směsi Koření od tetiny. Aglio peperoncini se hodí do těstovin, rýže, kuskusu, do zeleninových jídel a je také výborná na naložení masa v oleji.  Koření na pečenou rybu se hodí na všechny druhy ryb.

3.Dárkový balíček CAFE DELUX

·         Dárkový balíček v hodnotě 230 Kč obsahuje dva druhy káv z našeho sortimentu. INDIE (mletá 100 g) je plantážní robusta čokoládové chuti s bohatou pěnou. MALAWI MAPANGA (zrnková 250 g) je 100 % arabica sametové chuti sladkých třešní a jasmínu.

·         Dárkové balení je vkusně doplněno sladkou tečkou – čokoládovou tyčinkou Divine, což je bílá čokoláda z našeho sortimentu Fair Trade produktů.

4.Dárkový balíček Pro sladká rána

·         Dárkové balení v hodnotě 220 Kč obsahuje dva druhy džemů ze spižírny Via Delicia – šípkový a z lesních brusinek. Jedná se o tradiční ruční výrobu a zpracování plodů sbíraných ve volné přírodě.

·         Součástí dárkového balíčku je také 100 % přírodní zelený čaj Tea of Life s citronovým aroma.

5.Dárkový balíček VIA DELICIA

·         Dárkový balíček obsahuje pampeliškový sirup z květů pampelišek a dále džem z lesních brusinek, obojí ze spižírny Via Delicia. Jedná se o tradiční ruční výrobu a zpracování plodů sbíraných ve volné přírodě. Hodnota dárkového balíčku je 209 Kč.

6.Dárkový balíček Zeleninový Gurmán

·         Dárkový balíček v hodnotě 125 Kč obsahuje Rajčatovou pochoutku – kečup a Paprikové chutney se zázvorem, které je vhodné jako příloha k masu grilovanému, pečenému i vařenému a také k uzeninám. Dále k pečení pod maso i na maso a k ochucování masových šťáv. Může se rovněž přidávat do různých dresingů.

·          Tyto produkty jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin (rajčata,paprika,chilli,cibule...), veškerá zelenina je čerstvá a důkladně prověřená.

7.Dárkový balíček Do zimních nečasů

·         Dárkový balíček obsahuje lesní med s pohankou z tradičního rodinného včelařství pana Bedřicha Půži ve Zlatých Horách, dále lipový čaj Milota a také zdravé mlsání - kokosové špaldové sušenky. Hodnota dárkového balíčku je 215 Kč.

8.Dárkový balíček VIVA OLIVA

·         Dárkové balení v hodnotě 139 Kč obsahuje 100 % extra panenský olivový olej lisovaný za studena (60 ml), který doplňují dva druhy směsí Koření od tetiny. Bylinková brusketa je stvořená pro milovníky italské kuchyně a Kmínová krkovička je vhodná na všechna pečená masa.

9.Dárkový balíček Od tetiny

·         Dárkové balení v hodnotě 156 Kč obsahuje čtyři druhy směsí Koření od tetiny.  Směs na přípravu sýrové omáčky je vhodná jak na těstoviny, tak masa. Česneková směs Chimichuri se hodí na veškerá zeleninová jídla, na kuřecí maso i do toastů. Lehce pikantní směs Rumcajs se hodí na všechny druhy masa. Směs koření Steak by neměla chybět na žádné grilovačce, není ostrá, proto je vhodná i pro menší děti.

10.Dárkový balíček Mlsání z Klopiny

·         Dárkové balení v hodnotě 52 Kč obsahuje 6 müsli tyčinek Fit z Klopiny (hrušková, brusinková, švestková, meruňková, černý rybíz, Fruitík-banánový).

11.Dárkový balíček FRANCO MINI

·         Dárkový balíček obsahuje hořkou čokoládu FRANCO (83 %) a 3 dukátky s pečetí Čokoládovny Troubelice (spirulina, bílá a hořká). Hodnota dárkového balíčku je 120 Kč.

12.Mikulášský balíček

·         Mikulášské balíčky v hodnotě 88 Kč obsahují ručně zdobené perníčky, linecké cukroví, pohankové křupky ze Šmajstrlova mlýna, dukátky s pečetí Čokoládovny Troubelice, Fruitík – banánový a bobíkův mls v jogurtové polevě.

·         Po domluvě je možné vyrobit i jiný Mikulášský balíček z Vámi vybraných produktů našeho sortimentu.

 


Dárkové balíčky

V této kategorii nejsou žádné produkty.